![](https://guzelhaber.com.tr/wp-content/uploads/2024/04/18663234-700x400.jpg)
TFF 2. Lig Kırmızı Grup'ta 33. hafta maçında Düzcespor ile karşılaşan Menemen FK, rakibini 5-2 mağlup etti. Bu müsabakayla yükselişini sürdüren sarı-lacivertli takım, üst üste oynadığı Iğdır FK, Somaspor, Denizlispor, Sarıyer ve Düzcespor şampiyonluk müsabakalarını kazanarak üst üste 5 galibiyet elde etti. Son mağlubiyetini Şubat 2024'te Kastamonuspor ile deplasmanda oynadığı maçta alan Yılmaz Vural'ın, öğrencilerini sakinleşmeleri konusunda uyardığı ve önlerinde oynanmamış 5 maç olduğunu hatırlattığı öğrenildi.
MENEMEN FK PLAY-OFF ÇİZGİSİNDE İNŞA EDİLDİ
TFF 2. Lig'in kırmızı grubunda üst üste olumlu sonuçlar alan Menemen FK, 57 puana ulaşarak 5. sıraya yükseldi. Play-off dışında en yakın rakibi İskenderunspor ile 7 puan fark yaratan sarı-lacivertli ekip, 5 maç kala önemli bir üstünlük elde etti. Birçok kez play-off'tan takımları bir üst lige çıkaran Yılmaz Vural ve ekibi, şampiyonluğu en iyi şekilde bitirmek istiyor.
Menemen FK ise kalan 5 karşılaşmanın 3'ünü deplasmanda, 2'sini ise evinde oynayacak.
![Süper Kupa maçının hakemi belli oldu!](https://guzelhaber.com.tr/wp-content/uploads/2024/04/1712230100_62_Yilmaz-Vural-yonetimindeki-Menemen-FK-5-uzerinden-5-puan-aldi.jpg)
![FIFA dünya sıralamasını güncelledi!](https://guzelhaber.com.tr/wp-content/uploads/2024/04/1712230100_132_Yilmaz-Vural-yonetimindeki-Menemen-FK-5-uzerinden-5-puan-aldi.jpg)
![Dzeko ile Icardi'nin yüzleşmesi Galatasaray taraftarını kızdırdı!](https://guzelhaber.com.tr/wp-content/uploads/2024/04/1712230100_13_Yilmaz-Vural-yonetimindeki-Menemen-FK-5-uzerinden-5-puan-aldi.jpg)